Slaven Belupo sutra sa Šibenikom, Mešnjak i Čović: “Učinit ćemo sve za pobjedu”

06.08.2021.


Nogometaši Slaven Belupa u 4. će kolu Hrvatski Telekom Prve lige na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš ugostiti Šibenik. Utakmica će se sutra igrati s početkom u 18:55, a najavili su ju pomoćni trener naše momčadi Želimir Mešnjak i vratar Ivan Čović.

– Dobro smo se pripremali cijeli tjedan. Proučili smo mane i vrline Šibenika i sutrašnju utakmicu dočekujemo u potpunosti spremni. Dojam stožera je da Šibenčani igraju puno bolje nego što imaju bodova i njihovo trenutno stanje na ljestvici nas neće zavarati. Ipak, puni smo samopouzdanja i vjerujem da ćemo se zajedno s našim navijačima radovati nakon utakmice – rekao je Mešnjak.

Da nas čeka izuzetno bitna utakmica potvrdio je i Čović.

– Sutra nas čeka jedna jako važna utakmica, 90 minuta rada i borbe. Prije svega, želimo isprati gorak okus ostavljen nakon Lokomotive. Iako maksimalno respektiramo Šibenik, sutra na svom terenu želimo doći do pobjede i sve ćemo učiniti za nju – rekao je vratar naše momčadi.

Cijelu najavu pogledajte u videoprilogu.