Slaven Belupo sutra s Varaždinom: “Vjerujemo da ćemo za mali detalj biti bolji”

01.04.2021.


Nogometaši Slaven Belupa sutra će u sklopu 27. kola Hrvatski Telekom Prve lige gostovati u Varaždinu kod istoimenog domaćina. Utakmica će se igrati s početkom u 18 sati, a dolazi nakon dvotjedne stanke zbog reprezentativnih obaveza.

– Prije svega, ovu smo stanku iskoristili na najbolji način. Pobijedili smo u dvije prijateljske utakmice bez primljenog pogotka i raspodijelili minutažu prema potrebama igrača. Uz to smo i navijali za našu A selekciju i U-21 reprezentaciju tako da s veseljem čekamo nastavak prvenstva – rekao je trener Tomislav Stipić.

Naša momčad u Varaždin putuje s optimizmom.

– Vjerujemo da je naša momčad dobra i to je pokazala u posljednje četiri utakmice kada je samo jednom nespretno izgubila od Rijeke. S pravom možemo opet očekivati hrabru igru. Priželjkujemo i taj mali djelić sreće koji nam je nedostajao, da nam se vrati kroz novonastalu mentalnu i fizičku svježinu. Nema lakih utakmica u HNL-u pa tako neće biti ni ova, ali vjerujemo da ćemo za taj mali detalj biti bolji – objasnio je Stipić.

Naš trener neće moći računati na ozlijeđene Mlinara i Bačelić Grgića koji će se uskoro priključiti u rad s momčadi.

– Nažalost, ambulanta je još uvijek puna, a nedostajat će nam i Paracki i Goda koji su kartonirani. Ipak, mi već mjesecima dokazujemo da smo kolektiv i da imamo adekvatne zamjene. Tako će biti i ovog puta – zaključio je Stipić.