Slaven Belupo sutra s Varaždinom, Stipić: “Derbi uvijek ima posebnu priču, očekujem otvorenu utakmicu”

22.10.2020.


Nogometaši Slaven Belupa u 9. će kolu Hrvatski Telekom Prve lige odmjeriti snage s Varaždinom. Utakmica između dvije momčadi s do sada istim brojem osvojenih bodova igrat će se u istoimenom gradu, a najavio ju je trener Slaven Belupa Tomislav Stipić.

– Ne idemo u Lumini na kuglanje već idemo na derbi u Varaždin. To dovoljno govori o kakvoj se utakmici radi i tako ćemo se i pripremiti.

Utakmice naše momčadi u Varaždinu uvijek su bile zanimljive.

– Derbi utakmice, općenito u svijetu, uvijek imaju posebnu priču. Od scenarija horor filma do ljubavnih priča. Očekujem otvorenu utakmicu.

Slaven Belupo u prošlom je kolu bio uvjerljiv protiv Istre te je slavio rezultatom 5:1.

– Svaka pobjeda daje samopouzdanje, pogotovo kada je na takav način i takvim rezultatom. Nisam u ovom tjednu primijetio ni kod jednog igrača neku promjenu u ponašanju. Fokusirani su i rade maksimalno. Zato ih volim.