Slaven Belupo sutra s Varaždinom: “Moramo se opustiti, nabaciti osmijeh i uživati svih 90 minuta!”

28.01.2021.


Nogometaši Slaven Belupa sutra će u 18. kolu Hrvatski Telekom Prve lige na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš ugostiti Varaždin. Izuzetno bitna utakmica za našu momčad nakon “utakmice” u Puli prošle nedjelje u kojoj je našoj momčadi oteta zaslužena pobjeda.

– Zašto su djelitelji pravde dijelili nepravdu to samo oni znaju. Ja im šaljem ovaj put oprost iz ponosne Koprivnice, ali poručujem da smo mi premali klub da bi se navikli na nošenje ovakvih teških križeva. Znate i sami da se križ nosi zbog tuđih, a ne svoji grijeha.

Varaždinci su u prvom proljetnom kolu svladali jaku Rijeku na svom terenu, ali naša će momčad ići po sva tri boda.

– Varaždin je jedna emocionalna momčad koja je u usponu, a sutrašnja utakmica je bitna jer nas je umjetni poraz u Puli vratio u borbu za ostanak u ligi, umjesto da nas je zaslužena pobjeda katapultirala u borbu za gornji dio ljestvice. Recept će zapravo biti vrlo jednostavan. Opustiti se, nabaciti osmijeh i uživati svih 90 minuta. Lopta je okrugla.

Utakmica između Slaven Belupa i Varaždina igrat će se s početkom u 18 sati.