Slaven Belupo sutra s Osijekom: “Želimo iskoristiti pozitivne vibracije i pobijediti”

30.10.2020.


Nogometaši Slaven Belupa sutra će u sklopu 10. kola Hrvatski Telekom Prve lige na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš ugostiti Osijek. Utakmica će se igrati s početkom u 15 sati bez gledatelja, a najavio ju je trener naše momčadi Tomislav Stipić.

– Nogometni klub Osijek izrastao je u zaista veliku organizaciju. Postali su jako ambiciozni sa skupocjenom momčadi i jako dobrim trenerom. Osobno sam s Osijekom do sada igrao tri puta i uvijek smo bili bliže pobjedi. Ovog puta ćemo učiniti sve da dođemo do sva tri boda jer imamo veliku želju za pobjedom.

Bit će ovo treća utakmica za našu momčad u posljednjih 8 dana.

– U momčadi, klubu i oko kluba su trenutno zaista pozitivne vibracije koje želimo dodatno iskoristiti. Veselimo se ovoj utakmici, a moji momci će, ako treba, i klečeći odraditi ovaj zadatak koji je sutra od 15 sati pred nama.