Slaven Belupo sutra s Lokomotivom, Stipić: “Čeka nas momčad koja ima tri pobjede u nizu bez primljenog gola, ali mi u Zagreb idemo po bodove”

02.03.2020.


Nogometaši Slaven Belupa sutra će u sklopu 25. kola Hrvatski Telekom Prve lige snage odmjeriti s Lokomotivom u Zagrebu. Bit će to treći međusobni dvoboj ovih dviju momčadi u aktualnoj sezoni. U oba prethodna slavili su domaćini. Trener Tomislav Stipić u sutrašnjem susret neće moći računati na kartoniranog Bačelić Grgića te na ozlijeđene Etoundija i Radivojevića.

Glavni sudac utakmice bit će Tihomir Pejin (Donji Miholjac), dok će mu pomoćnici biti Marjan Tomas (Osijek) i Kruno Šarić (Županja). Četvrti sudac utakmice bit će Josip Lučić (Vinkovci), glavni VAR sudac Marko Matoc (Zaprešić), a pomoćni VAR sudac Miro Grgić (Osijek). Delegat susreta bit će Davor Ivić (Sisak), a Branko Bajić (Split) kontrolor.

Što je u najavi utakmice s Lokomotivom koja će se sutra igrati od 17 sati rekao trener Stipić, pogledajte u videoprilogu.