Slaven Belupo sutra s Hrvatskim dragovoljcem, Zekić uoči utakmice: “Dobar je tjedan iza nas, idemo u Zagreb po pobjedu”

05.05.2022.


Nogometaši Slaven Belupa sutra će u Zagrebu, u sklopu 34. kola Hrvatski Telekom Prve lige, snage odmjeriti s Hrvatskim dragovoljcem. Bit će to četvrti međusobni susret ovih dviju momčadi u aktualnoj sezoni. Dva puta je slavila naša momčad, po jednom u Koprivnici i Zagrebu, a jednom Zagrepčani i to na našem terenu. Domaćin je posljednjeplasirana momčad prvenstva s 18 osvojenih bodova, dok je Slaven Belupo sedmi s 34. Glavni sudac sutrašnje utakmice bit će Dario Kulušić (Šibenik), dok će njegovi pomoćnici biti Goran Perica (Šibenik), Željko Bučar (Duga Resa) i Jakov Titlić (Potravlje). VAR sudac bit će Duje Strukan (Split), a AVAR Alen Jakšić (Split).

Utakmicu s Hrvatskim dragovoljcem najavio je trener naše momčadi Zoran Zekić koji je istaknuo da će i sutra priliku dobiti veliki broj mladih igrača, kao što je to bilo i u prethodnim utakmicama, te da se svi bore za svoje startne pozicije u idućoj sezoni. Cijelu najavu pogledajte u videoprilogu.