Slaven Belupo sutra protiv Šibenika u 1/8 finala Kupa

25.10.2021.


Nogometaši Slaven Belupa sutra će u sklopu 1/8 finala Hrvatskog nogometnog kupa snage odmjeriti sa Šibenikom u Šibeniku. Bit će to drugi susret u samo pet dana koji će ove dvije momčadi odigrati. Prošlog petka prvenstveni ogled je završio rezultatom 1:1, baš kao i onaj igran u kolovozu, u četvrtom prvenstvenom kolu, u Koprivnici.

– Gledam na ovo natjecanje s jednim velikim respektom, baš kako sam ga i uvijek gledao. S obzirom na situaciju, morat ću sutra napraviti neke promjene u sastavu, što zbog utakmice u petak, što zbog puta, a što zbog utakmice u nedjelju s Hajdukom, ali zato smo i poveli na put 22 igrača. Neki novi igrači će dobiti priliku. Na taj način širimo roster, širimo konkurenciju i želimo dobiti ono što smo dobili u petak, a to je da nam igrači s klupe u promjene ritam utakmice i svojom igrom donesu rezultat. Očekujem sličan susret onom prvenstvenom, ali teško je procijeniti u potpunosti kakav jer je pitanje što će kolega s druge strane napraviti – rekao je trener naše momčadi Zoran Zekić

Sutrašnja utakmica igrat će se s početkom u 17:30, a moći ćete ju uživo pratiti na HNTV-u.