Slaven Belupo sutra protiv Rijeke: “Volimo one koji u nas vjeruju”

16.03.2021.


Nogometaši Slaven Belupa sutra će u sklopu zaostalog 16. kola Hrvatski Telekom Prve lige snage odmjeriti s Rijekom u Koprivnici od 17 sati. Bit će to druga utakmica istih protivnika u samo pet dana. Prva, igrana u Rijeci u petak, završila je rezultatom 1:1.

– Očekujem opet dobar i hrabar Slaven Belupo, ali očekujem i agresivniju Rijeku ovog puta. Naravno, ljubitelji našeg kluba žele od mene čuti da možemo pobijediti, ali još više žele vidjeti to u stvarnosti, da smo na terenu bolji. To je tako, a mi koji smo unutra volimo one koji u nas vjeruju. Jedno bez drugog ne ide i želim nam obostranu radost u srijedu navečer – rekao je trener Tomislav Stipić.

Važna “karika u lancu” naše igri bit će kapetan Goran Paracki.

– U sutrašnju utakmicu ulazimo puni samopouzdanja nakon dobre prezentacije u petak u Rijeci. Isto tako, svjesni smo da nas čeka puno teži posao nego na Rujevici. Tako se i pripremamo jer ništa ne želimo prepustiti slučaju. Želimo ostvariti pozitivan rezultat i razveseliti naše navijače – rekao je Paracki.