Slaven Belupo sutra protiv Rijeke, Stipić: “Očekivanja definira situacija, za pobjedu moramo biti pravi”

11.05.2021.


Nogometaši Slaven Belupa sutra će od 16 sati na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš snage odmjeriti s Rijekom. Utakmicu 34. kola Hrvatski Telekom Prve lige najavio je trener naše momčadi Tomislav Stipić.

– Moja očekivanja uvijek definira situacija u kojoj se nalazimo. Priželjkujem da naša ekipa ostvari rezultat i stavi ‘točku na i’. Ipak, Rijeka nije ni momčad ni klub kojeg mi uobičajeno i u prolazu pobjeđujemo, ali se može dogoditi ako budemo pravi. Sami okvir ove utakmice budi napetost. Rijeka brani mjesto koje vodi u Europu, a mi mjesto u HNL-u.

U našoj momčadi vlada optimizam uoči sutrašnje utakmice.

– Zdravo ozračje je uvijek dobro imati. Od atmosfere ovisi izvedba na terenu, a od izvedbe rezultat. To je temelj svega, ali  ne znači da nismo samokritični prema unutra ili da si ne ukazujemo na pogreške ili rješenja međusobno.