Slaven Belupo sutra protiv Nedelišća u Kupu, Zekić: “Oprez je prisutan”

01.11.2022.


Nogometaši Slaven Belupa u 1/8 finala SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa odmjerit će snage s Nogometnim klubom Nedelišće.

Nakon što su u 1/16 finala svladali Solin nakon produžetaka rezultatom 1:2, sutra će snage odmjeriti s trenutno četvrtoplasiranom momčadi Međimurske Premier lige. Susret će se igrati s početkom u 14:00 na SRC Trate, a izravno će se prenositi putem programa MAXSport 1.

Najavio ga je trener naše momčadi Zoran Zekić.

– Oprez je tu i u Nedelišće idemo s maksimalnim poštovanjem. Nemali broj puta se pokazalo da je Kup jedna velika zamka. Nedelišće nema što izgubiti, za razliku od nas koji možemo izgubiti sve. Naravno, napravit ću dosta promjena jer utakmica dolazi za manje od dva dana nakon Gorice, ali imam dovoljan broj igrača. Gotovo su svi zdravi i očekujem od onih koji sutra zaigraju da će biti maksimalno motivirani i spremni te da ćemo ostvariti naš cilj, a to je pobjeda i prolaz u 1/4 finala – rekao je trener Zekić.

Glavni sudac utakmice bit će Ivan Matić, dok će njegovi pomoćnici biti Ivan Janić, Tomislav Janić, Tomislav Keglević i Ivan Slunjski.