Slaven Belupo sutra protiv Istre 1961, Karamarko: “Moramo od prve minute pokazati tko je domaćin!”

07.04.2019.


Nogometaši Slaven Belupa sutra će od 18 sati na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš odmjeriti snage s Istrom 1961 u sklopu 28. kola Hrvatski Telekom Prve lige. Naša momčad spremna dočekuje sutrašnju utakmicu koju je najavio Marko Karamarko.

– Prije svega, očekujem od sebe i od ekipe da se postavimo odgovorno od prve minute da budemo na svojem maksimumu, da “pušemo za vratom” svojim protivnicima i da im pokažemo tko je domaćin. Uz sav respekt prema Istri, nas ne treba zanimati protivnik previše nego se trebamo fokusirati na same sebe. Znamo što možemo i koliko možemo i to moramo pokazati na terenu bez obzira protiv koga igramo. Idemo po sva tri boda – rekao je Karamarko.

Susret između Slavena i Istre igrat će se u ponedjeljak s početkom u 18 sati. Blagajne i ulazi na stadion otvorit će se dva sata prije.