Slaven Belupo sutra protiv Hrvaca: “Protivnika shvaćamo maksimalno ozbiljno, na gostovanje idemo sa svim raspoloživim snagama”

23.09.2019.


Nogometaši Slaven Belupa sutra će u sklopu 1/16 finala Hrvatskog nogometnog Kupa gostovati u Hrvacama kod istoimenog domaćina, trenutno drugoplasirane momčadi Treće HNL Jug. Hrvace su u prvenstvo startale osvajanjem 10 bodova u prvih pet kola te se nalaze na diobi prvog mjesta s jednakim brojem bodova kao i Junak. Utakmicu je najavio trener naše momčadi Ivica Sertić.

– Iza nas je važna pobjeda protiv Gorice koju smo analizirali i ostavili iza sebe već jučer. Okrenuli smo se Hrvacama, protivniku kojeg shvaćamo maksimalno ozbiljno. Na sutrašnje gostovanje odlazimo sa svim raspoloživim snagama. U Kupu nema mjesta za popravne ispite i tako se moramo postaviti od prve minute – rekao je Sertić.

Sutrašnja utakmica između Hrvaca i Slaven Belupa igrat će se s početkom u 15:30.