Slaven Belupo sutra protiv Gorice, Filipović: “Moramo ispunjavati zahtjeve trenera, jedino tako možemo do sva tri boda”

13.04.2019.


Nogometaši Slaven Belupa sutra će u sklopu 29. kola Hrvatski Telekom Prve lige gostovati kod Gorice. Bit će to četvrti međusobni susret ovih dviju ekipa ove sezone nakon što su prethodna tri završila s po jednim remijem te s po jednom pobjedom naše momčadi i Gorice. Slavenaši će danas popodne odraditi posljednji trening uoči sutrašnjeg susreta koji je najavio vratar Ivan Filipović.

– Prije svega, očekujem da ćemo sutra odigrati jednu dobru utakmicu i mi i Gorica i da će gledatelji moći uživati. Domaćin će sigurno biti zahtjevan protivnik, ali mi smo se spremili dobro i na nama je da tijekom svih 90 minuta poštivamo i ispunjavamo trenerove zahtjeve. Ako će tako biti onda imamo i šanse ostvariti naš cilj, a to su sva tri boda. Gorica je jako dobro posložena ekipa, iza sebe ima odličnu sezonu, u borbi je za Europi, ali mi želimo dokazati da razlika između ove dvije momčadi nije onakva kakvu trenutno tablica pokazuje – rekao je Filipović.

Trener Ivica Sertić na sutrašnjoj utakmici neće moći računati na kartonirane Vidovića i Šarliju te na ozlijeđene Bačelić Grgića, Zirduma, Jelića i Bogojevića. Utakmica Gorice i Slaven Belupa igrat će se sutra s početkom u 16:30.