Slaven Belupo sutra gostuje u Puli: “Maksimalno smo koncentrirani, želimo protiv Istre i matematički osigurati ostanak”

14.05.2021.


Nogometaši Slaven Belupa sutra će u sklopu 35. kola Hrvatski Telekom Prve lige gostovati u Puli kod Istre 1961. Utakmica na Aldo Drosini igrat će se od 17 sati, a najavili su ju naši igrači Goran Paracki, Stipe Bačelić Grgić i Ivan Krstanović.

Goran Paracki:

– Maksimalno smo koncentrirani na sutrašnju utakmicu koja nam puno znači i s kojom možemo riješiti naš status. Svi igrači su fokusirani na zadatak koji možemo ispuniti samo uz veliku želju, htijenje i borbu. Očekujem zanimljivu utakmicu, odlično suđenje i ostvarenje našeg cilja.

Stipe Bačelić Grgić:

– Teška je utakmica pred nama, a s pozitivnim rezultatom i matematički rješavamo pitanje opstanka. Samo nam je to u glavi i želimo ostvariti taj cilj. Nadam se da ćemo nakon utakmice pričati isključivo o nogometu – rekao je Stipe Bačelić Grgić.

Ivan Krstanović:

– Idemo po pobjedu u Pulu. Znamo kakva nas utakmica čeka, ali vjerujemo u nas i naše kvalitete. Uvijek kad je bilo najteže zajedničkim smo snagama izvlačili situaciju i uvjeren sam da će tako biti i ovog puta.