Slaven Belupo startao s pripremama za novu sezonu

15.06.2023.


Trener Slaven Belupa Ricardo Moniz danas je na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš okupio svoje nogometaše i startao s pripremama za novu sezonu. Slavenaši su na pomoćnom terenu odradili uvodni trening uoči kojeg su im se u svlačionici obratili, osim trenera, i direktor Aleksandar Aleksovski, koordinator za sportsku politiku Dejan Šomoci i dopredsjednik kluba Goran Međurečan istaknuvši da imaju njihovu punu podršku te da im žele sve najbolje u novoj sezoni.

Treneru se na prvi trening odazvalo 29 igrača, dok će se Čović, Crnac i Talys priključiti naknadno. Valja istaknuti da je na popisu čak 18 igrača iz Škole nogometa Slaven Belupo. Osim ‘starosjedioca’ Markovića, Hlevnjaka, Martinage, Kocijana i  Mlinarića, pripremama su priključeni i Šašek, Krušelj, Eškinja, Ganžulić, Riđan, Žuškin, Mađarić, Bošnjak, Mendelski, Jagušić, Herceg, Mrdaković i Vlašić.

Pripreme – sezone 2023/2024.

GOLMANI:

 1. SUŠAK Ivan
 2. ČOVIĆ Ivan
 3. MARKOVIĆ Antun
 4. ŠAŠEK Fabijan

OBRANA:

 1. BOSEC Antonio
 2. HLEVNJAK Filip
 3. KRUŠELJ Filip
 4. BORAS Marco
 5. TEPŠIĆ Novak
 6. EŠKINJA Gabriel
 7. GANŽULIĆ Ivan
 8. BOŽIĆ Tomislav
 9. MARTINAGA Marko
 10. TALYS
 11. RIĐAN Erik

VEZNA LINIJA:

 1. MARINA Mario
 2. ŽUŠKIN Fran
 3. MIOČ Benedik
 4. KOCIJAN Mateo
 5. MAĐARIĆ Emanuel
 6. BOŠNJAK Leon
 7. MLINARIĆ Mihael
 8. MIHALIĆ Josip
 9. MENDELSKI Matija
 10. JAGUŠIĆ Adriano
 11. MUDRAŽIJA Robert

NAPADAČI:

 1. CRNAC Ante
 2. VLAŠIĆ Frano
 3. MANAJ Arb
 4. MRDAKOVIĆ Uroš
 5. HOXHA Arber
 6. HERCEG Karlo