SLAVEN BELUPO SPREMAN ZA POČETAK PROLJETNOG PRVENSTVA

04.02.2014.


Ogledom u Virju s trećeligašem Koprivnicom završilo je razdoblje odigravanja prijateljskih utakmica Slavena Belupa uoči početka proljetnog prvoligaškog prvenstva.
U pripremnom razdoblju farmaceuti su igrali s Istrom 1961 (1:1), Rudarom iz Velenja (3:3), slovenskim prvakom i sudionikom Euro-lige Mariborom (1:4), drugoligašem Zagrebom (1:0) i Koprivnicom s kojom je nastupio kombinirani sastav (3:1).
Stručni stožer Slavena Belupa na čelu s trenerom Mladenom Frančićem zadovoljan je uigranošću i tjelesnom spremom svih igrača i vjeruje, da će koprivnički prvoligaš uspješno krenuti u drugi dio natjecanja u kojem ga već na početku očekuju dva vrlo važna gostovanja.
Prvo će biti u petak (7. veljače) kod Lokomotive u Zagrebu na stadionu u Maksimiru (18 sati), a drugo kod Osijeka 16. veljače (15 sati).
Ove dvije utakmice vrlo su važne za Slaven Belupo koji u proljetnom nastavku želi osigurati prvoligaški opstanak i pokazati, da mu je mjesto među najboljim hrvatskim klubovima.