SLAVEN BELUPO SPREMAN ZA GOSTOVANJE U VINKOVCIMA

28.09.2016.


Nakon osvojenog boda u Zaprešiću Slaven Belupo potpuno se okrenuo svom drugom gostovanju za redom kod Cibalie u Vinkovcima.
Iako su Vinkovčani u prošlom kolu kod Hajduka u Splitu pretrpjeli jedan od svojih najvećih prvoligaških poraza (6:1) u našem su klubu itekako oprezni. Svjesni su da je to za Cibaliu “posljednji vlak” ako želi napustiti prvenstveno začelje i zbog toga vinkovačko gostovanje shvaćaju kao jedno od najtežih u dosadašnjem natjecanju.
U našem klubu nema kartoniranih igrača, od standardnih svi su zdravi te se očekuje da će s Cibaliom istrčati sastav koji je osvojio bod kod Intera, osim ako trener Željko Kopić za Vinkovčane ne priprema neko taktičko iznenađenje?
Utakmica se igra u nedjelju 2. listopada s početkom u 19 sati, a vodit će je Ivan Vučković iz Zagreba, dok će njegovi pomoćnici biti Robi Kezele (Rijeka) i Davor Kožarec (Domaslovec). Četvrt je Andrej Burilo (Osijek), a delegat Zlatko Stanković (Zagreb).