SLAVEN BELUPO SPREMAN ZA GOSTOVANJE DINAMA

04.08.2011.


U Slavenu Belupu sve je spremno za prvenstveni susret s Dinamom, koji u subotu gostuje u Koprivnici. Na konferenciji za novinare, koja je održana u četvrtak u Plavom salonu kluba nazočili su pomoćni trener Pavo Crnac, napadač Tomislav Bušić i tehnički direktor Robert Kerovec.

– Odmah nakon gostovanja kod Splita, gdje smo osvojili bod, okrenuli smo se utakmici s Dinamom i cijeli tjedan pripremamo se za taj vrlo važan ogled. Zagrepčani su uvjerljivo naša najbolja momčad, imaju veliki izbor kvalitetnih igrača, a u 3. pretkolu Lige prvaka bili su bolji od Helsinkija i mislim da u Koprivnicu dolaze kao favoriti. No, mi ih se ne plašimo, igrat ćemo najbolje što možemo i vjerujemo da nismo bez izgleda – kazao je Pavo Crnac, pomoćnik trenera Roya Ferenčine i nastavio:

– Imamo određenih problema sa sastavom, jer je Pilipović u Splitu bio isključen i njegovo mjesto na lijevom boku najvjerojatnije će zauzeti Maras. Ostaje otvoreno tko će igrati na desnoj strani obrane što ćemo riješiti na dan utakmice. Pozivamo naše navijače da ispune tribinu Gradskog stadiona i svojim bodrenjem pomognu nam u ovoj vrlo zahtjevnoj utakmici – rekao je Pavo Crnac, dok je napadač Tomislav Bušić dodao:

– Dolazi nam najbolja hrvatska momčad, znamo što nas očekuje, ali nema razloga da se pribojavamo tog susreta. Maksimalno smo motivirani, Dinamo je izazov za svakog prvoligaša i nadam se da ćemo se predstaviti u jako dobrom izdanju. Ostanemo li nepobijeđeni bio bi to za nas još jedan uspjeh – zaključio je Tomislav Bušić, koji bi se u subotu trebao pojaviti u početnom sastavu Slavena Belupa.