SLAVEN BELUPO – SLOGA 7:1

24.04.2007.


Slaven Belupo je u prijateljskoj utakmici odigranoj u utorak poslije podne na Gradskom stadionu u Koprivnici pobijedio momčad Sloge iz Koprivničkog Ivanca, koja se natječe u Prvoj županijskoj ligi Koprivničko-križevačke županije. Prvi pogodak postigao je Krunoslav Prpić, a Sloga je izjednačila pogotkom Dubravka Gažija. U nastavku Prpić pogađa za novo vodstvo, zatim je precizan i Marijo Dodik.

Tri pogotka u nizu postigao je Dario Zahora, a strijelac posljednjeg pogotka bio je kapetan naše ekipe Miljenko Mumlek.

SLAVEN BELUPO: Lisjak – Radiček, Božac, Šimunić – Jambrušić, Šomoci, Kelemen, Poljak, Elez (od 46. Bodrušić) – Prpić, Dodik (od 67. min. Lisjak – Poldrugač, Radeljić, Kristić – Bošnjak, Posavec, Sopić, Mumlek, Bodrušić – Zahora, Vručina). Trener: Elvis Scoria.

SLOGA: Herenčić, Kumek, Galinec, Salajec, M. Sremec, Mikolaj, Bebek, Gaži, Bartolović, Bači, Jug (još su igrali: G. Sremec, Šajković, Remenar, Jakupić, Pšeničkin, Matošić). Trener: Goran Mikolaj.

STRIJELCI: 1:0 Prpić (34), 1:1 Gaži (44), 2:1 Prpić (55), 3:1 Dodik (67), 4:1 Zahora (75), 5:1 Zahora (76), 6:1 Zahora (85), 7:1 Mumlek (86).