SLAVEN BELUPO – SLOGA 6:0

06.03.2007.


Uoči prvenstvene utakmice s Kamen Ingradom, naša momčad odigrala je u utorak na Gradskom stadionu u Koprivnici prijateljsku utakmicu sa Slogom iz Koprivničkog Ivanca, koja se natječe u 1. županijskoj ligi Koprivničko-križevačke županije. Trener Slavena Belupa Elvis Scoria pružio je priliku svim zdravim igračima, a u listu strijelaca upisala su se šestorica različitih igrača: Stjepan Poljak, Mateas Delić, Elvis Kokalović, Dario Zahora, Dario Bodrušić i Petar Bošnjak

SLAVEN BELUPO: Lisjak – Jambrušić, Kokalović, Radiček, Elez – Šomoci, Kelemen, Poljak – Jajalo (od 46. Radeljić), Dodik, Delić (od 65. Remenar) – Poldrugač, Radeljić, Kristić, Bodrušić – Šomoci, Sopić, Mumlek – Bošnjak, Zahora, Vručina. Trener: Elvis Scoria

SLOGA: Herenčić (81. Harmadi), Jug, Salajec, Sabljo, Šimunić (21. Šajković, 70. Jakupić), Bebek, Mikolaj, Omrčen-Čeko (46. Tetec), Sremec (83. Martinaga), Brkić, Bartolović (80 Pšeničnik). Trener: Damir Bebek

STRIJELCI: 1:0 Poljak (16), 2:0 Delić (26), 3:0 Kokalović (58), 4:0 Zahora (75), 5:0 Bodrušić (79), 6:0 Bošnjak (84)