Slaven Belupo slavio protiv Radomlja

03.07.2021.


Nogometaši Slaven Belupa ostvarili su još pobjedu na pripremama. Nakon remija sa Slaskom rezultatom 1:1 i pobjede nad HUNS-om s 1:0, danas su u slovenskim Brežicama svladali Radomlje s 2:1.

Trener Dean Klafurić i njegov stožer danas su na teren od prve minute poslali igrače koji su jučer igrali 30 minuta, dok su oni s većom minutažom igrali završnicu susreta.

Naša je momčad u vodstvo stigla u 14. minuti kada je Havelka lijepu akciju zaključio golom glavom za 1:0. Dvadeset minuta kasnije naša je momčad povela s 2:0. Monjac je lijepo pronašao Brkovića koji čvrstim udarcem sa 16 metara trese mrežu u desnom donjem kutu gola slovenskog prvoligaša.

Radomlje je smanjilo rezultat u 54. minuti. Nikolić se najbolje snašao nakon jedne gužve u šesnaestercu naše momčadi i zabio za 2:1. Do kraja utakmice nismo vidjeli golove, iako su Slavenaši nekoliko puta opasno zaprijetili. Najbliže pogotku bio je Lušić koji je pogodio gredu.

Prijateljska utakmica

Brežice, 3.7.2021.

Slaven Belupo – Radomlje 2:1

Slaven Belupo: Čović, Zirdum, van Bruggen, Zvonarek, Havelka, Gamarra, Kocijan, Brković, Knoll, Bosec, Bajrić. Od 60. minute: Vuković, Turanjanin, Božić, Mlinarić, Marina, Laušić, Hlevnjak, Liklin, Monjac, Bogojević. Trener: Dean Klafurić.

Radomlje: Šugić, Rok, Blaič, Mužek, Rugačević, Pišek, Nikolić, Cerar, Nikolić, Lenč, Gužec. Još su igrali: Varga, Kresar, Bilibal, Princ, Jarovič, Pogačar, Fortuga, Adrovič, Žulc. Trener: Rok Hanžić.

Suci: Pašalić, Vuk, Avramović