Slaven Belupo slavio protiv Gyora u posljednoj prijateljskoj utakmici

26.01.2020.


Nogometaši Slaven Belupa u posljednjoj su prijateljskoj utakmici uoči nastavka prvenstva svladali Gyor. Na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek Apaš, po gustoj magli, rezultat je bio 3:2.

U prvom poluvremenu vidjelu smo dva pogotka, po jedan na svakoj strani. Gosti su poveli u 11. minuti preko kapetana Bagija, a stvari je ‘na početak’ vratio Lovren u 45. minuti. U nastavku susreta oba su trenera dala priliku svim svojim igračima. Soldo je u 63. zabio za preokret, a pobjedu je potvrdio Lima u 81. minuti. Do kraja utakmice gosti su smanjili rezultat preko Lovrencsicsa u 90. minuti.

Koprivnica, Gradski stadion Ivan Kušek – Apaš, 26.01.2020.

Prijateljska utakmica:
NK Slaven Belupo – NK Gyor 3:2 (1:1)

SLAVEN BELUPO: Filipović – Zirdum, Međimorec, Mikulić – Lulić, Lovren, Kamber, Brković, Delić – Etoundi, Lima. Klupa: Ježina, Vrljičak, Goda, Havelka, Šego, Radivojević, Soldo, Slukić. Trener: Tomislav Stipić.

GYOR: Horvath – Kovacs, Gengeliczki, Vari, Kalmar – Balint, Bagi, Simon – Tomosvari, Simon, Priskin. Još su igrali: Gyurakovics, Mucska, Fejes, Kiss, Lovrencsics, Charizopulos. Trener: Elemer Kondas.

Strijelci: 0:1 Bagi 11′, 1:1 Lovren 45′, 2:1 Soldo 63′, 3:1 Lima 81′, 3:2 Lovrencsics 90′

Suci: Matočec, Mađerić, Huđ, Dergez