Slaven Belupo i Sesvete remizirali u prijateljskoj utakmici

17.07.2021.


Nogometaši Slaven Belupa, igrači koji su jučer imali malu minutažu ili nisu igrali i nekoliko juniora, remizirali su u prijateljskoj utakmici sa Sesvetama. Na pomoćnom terenu Gradskog stadiona Ivan Kušek – Apaš rezultat je bio 2:2, a pogotke za našu momčad postigli su Hadžić i Gamarra.

Povela je naša momčad u 12. minuti. Monjac je lijepo pronašao Hadžića koji koristi idealnu situaciju i mirno zabija za 1:0. U 26. minuti naša je momčad povisila svoje vodstvo. Gamarra je lijepo iskosa s lijeve strane pogodio suprotan kut gola Sesveta za 2:0.

Gosti su smanjili rezultat početkom drugog poluvremena. Montano je zabio za 2:1. U 87. minuti gosti su preko istog igrača izjednačili rezultat na 2:2.

Prijateljska utakmica

Koprivnica, 17.07.2021.

Slaven Belupo – Sesvete 2:2

Slaven Belupo: Marković (od 46. Sušak) – Bajrić, van Bruggen, Soldo – Bosec (od 46. Petričić), Kocijan, Srbljinović, Gamarra – Knoll, Monjac (od 46. Marijanović) – Hadžić. Trener: Dean Klafurić.

Sesvete: Faris – Muić, Brigić, Bičanić, Kastrati – Đidić, Mijatović, Sunagić, Stojanović – K. Majić, P. Majić. Klupa: Benić, Baltić, Geljic, Mihaljević, Crnov, Munić, Montano. Trener: Dino Babić.