SLAVEN BELUPO SE OPROSTIO OD DVORANSKOG PRVENSTVA

14.01.2008.


Nakon dva kvalifikacijska turnira T-Com dvoranskog prvenstva jedina momčad sa svih pet pobjeda je Hajduk što im je za sada donijelo uvjerljiv plasman na subotnji dio finala te šest bodova na tablici. Kao drugoplasirani na finalni turnir plasirao se Zadar koji je unatoč porazu od Hajduka do sada najefikasnija momčad sa čak 21 postignutim golom u pet odigranih utakmica, ali je upravo zbog tog poraza na finale prenio 'samo' tri boda. Rijeka se plasirala u daljnje natjecanje sa šest osvojenih bodova u grupi, ali su jedini bez prenešenih bodova na finale pa im je tako dodatno otežan posao za plasman među četiri momčadi koje će u nedjelju nastaviti natjecanje po kup sustavu za naslov prvaka trećeg izdanja dvoranskog prvenstva. Raspored odigravanja utakmica u subotnjem dijelu programa je slijedeći: 16:00 Hajduk – Inter-Zaprešić, 16.35 Rijeka – Zagreb, 17:10 Dinamo – Zadar, 17.45 Zagreb – Hajduk, 18:15 Rijeka – Inter-Zaprešić, 18.50 Zagreb – Zadar, 19:25 Hajduk – Dinamo, 20:00 Zadar – Inter-Zaprešić te u 20:35 Dinamo – Rijeka. Četiri prvoplasirane momčadi nastaviti će natjecanje u nedjelju po kup sustavu odigravanjem utakmica polufinala (1.- 4. te 2.-3.) koja počinju u 16:15 te utakmicom za treće mjesto (18:15) i finalom u 18:50.