SLAVEN BELUPO SA ZAGREBOM

28.10.2010.


U četvrtak točno u podne u Kući hrvatskog nogometa održano je ždrijebanje parova četvrtfinala Hrvatskog kupa.
Slaven Belupo je za suparnika dobio momčad Zagreba, koja ga je prije nekoliko dana pobijedila u Koprivnici (1:2) u sklopu prvoligaškog prvenstva. Prva utakmica igrat će se 10. studenoga u Zagrebu, a uzvratna 24. studenoga u Koprivnici. Ukupni pobjednik uvrstit će se polufinale ovog natjecanja.
Samo je Dinamo favorit u kupu, dok su ostale momčadi podjednake vrijednosti. Nisam nezadovoljan ždrijebom i mislim da mi i Zagreb imamo podjednake izglede za prolaz u polufinale. Nadam se, da ćemo biti uspješniji od „pjesnika", te im uzvratiti za nedavni prvenstveni poraz – kazao je Mile Petković, trener Slavena Belupa.
Ostali parovi četvrtfinala: Dinamo – Osijek, Varaždin – Rijeka, Istra -Cibalia.