Slaven Belupo s pripremama starta 14. lipnja, u planu šest prijateljskih utakmica

02.06.2021.


Nogometaši Slaven Belupa s pripremama za sezonu 2021/2022. startat će u ponedjeljak 14. lipnja. Slavenaši će se okupiti na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš, a u sklopu priprema odigrat će šest prijateljskih utakmica.

Prvu će igrati 23. lipnja u Murskoj Soboti sa slovenskim prvakom Murom, dok će šest dana kasnije u Sv. Martinu na Muri snage odmjeriti s poljskim Slaskom iz Wroclawa, momčadi koja je prošlu sezonu završila kao četvrtoplasirana. Do starta prvenstva Slaven Belupo će igrati i 7. srpnja sa slovenskim Aluminijem, osmoplasiranom momčadi Slovenije, te tri dana kasnije s Naftom, slovenskim drugoligašem, dok će se za preostale dvije utakmice protivnici i satnice odrediti naknadno.

Podsjetimo, novo prvenstvo trebalo bi startati 17. srpnja.