Slaven Belupo s pripremam starta 8. siječnja, igrat će četiri prijateljske utakmice

02.01.2020.


Nogometaši Slaven Belupa s pripremama za proljetni dio sezone 2019./2020. startat će u srijedu, 8. siječnja. Trener Tomislav Stipić i njegov stručni stožer svoje će nogometaše okupiti na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš. U sklopu priprema, Slavenaši će odigrati četiri prijateljske utakmice. Prvu će 18. siječnja igrati u mađarskom Zalaegerszegu protiv ZTE-a, trenutno jedanaestoplasirane momčadi tamošnjeg prvenstva. Tri dana kasnije snage će odmjeriti u Čatežu s liderom slovenskog prvenstva Olimpijom, a posljednje dvije utakmice odigrat će u Koprivnici. Aluminij, trećeplasirana momčad Slovenije, gostovat će na našem stadionu 25. siječnja od 14:30, a dan kasnije, s početkom u 18 sati, Slaven Belupo će igrati protiv mađarskog Gyora, petoplasirane momčadi Druge lige.

Podsjetimo, prvu utakmicu nastavka prvenstva, odnosno 20. kola Hrvatski Telekom Prve lige, Slaven Belupo igrat će u Koprivnici protiv Dinama, 1. veljače s početkom u 17:30.

PRIJATELJSKE UTAKMICE:

18.01.
Zalaegerszeg: ZTE – Slaven Belupo (14:30)

21.01.
Čatež: Olimpija – Slaven Belupo (14:30)

25.01.
Koprivnica: Slaven Belupo – Aluminij (14:30)

26.01.
Koprivnica: Slaven Belupo – Gyor (18:00)

*datumi i vremena odigravanja utakmica su podložni promjenama