SLAVEN BELUPO S ISTROM TRAŽI SVA TRI BODA

05.11.2010.


Subotnja utakmica s Istrom 1961 za Slaven Belupo jedna je od najvažnijih u dosadašnjem prvenstvu. Koprivnički prvoligaš jednostavno mora osvojiti sva tri boda, ako želi odmaknuti od klubova koji se nalaze u opasnoj zoni.
Znamo što nam znači utakmica s Istrom i spremni smo za pobjedu. U momčad se vraća Vojnović, koji je zbog žutih kartona odradio utakmicu neigranja, a svoje mjesto u početnom sastavu najvjerojatnije će zauzeti i Delić, koji se oporavio od ozljede u prošlom kolu. Nakon osvojenog boda u Maksimiru s Lokomotivom pobjeda s Istrom značila bi nam bodovni iskorak koji priželjkujemo. Nadam se, da smo izašli iz rezultatske krize i da ćemo se već ove jeseni vratiti na mjesto koje nam pripada – gornji dio ljestvice – rekao je Mile Petković, trener Slavena Belupa.
Utakmica počinje u 16 sati na Gradskom stadionu, a vodit će je zagrebački sudac Alen Gerek.