SLAVEN BELUPO S BJELORUSIMA ILI NORVEŽANIMA

17.07.2009.


Na ždrijebanju 3. pretkola Europske lige koje je danas obavljeno u Nyonu, kojem je nazočio sportski direktor Rajko Magić, suparnik Slavenu Belupu bit će pobjednik susreta Dinamo (Bjelorusija) – Tromso (Norveška), koji su prvu utakmicu 2. pretkola u Minsku odigrali neodlučeno – 0:0.
– Nismo previše zadovoljni jer smo se nadali atraktivnijem europskom suparniku Romi, ili Galatasarayu. Zbog neodlučenog rezultata u Bjelorusiji mislim da je Tromso u prednosti i sve će se odlučiti u Norveškoj. Sada nam predstoji snimanje oba protivnika kako bih se što bolje upoznali s njihovim mogućnostima. Dobro je da prvu utakmicu igramo u gostima (30. srpnja), iako ni to nije neka prednost. Ulazimo u sve bolju formu, što smo pokazali u Kumanovu i vjerujem da možemo biti bolji u dvije utakmice od Norvežana, ili Bjelorusa. Sve će se znati nakon uzvrata 6. kolovoza u Koprivnici – zaključio je Milivoj Bračun.