SLAVEN BELUPO RASKINUO UGOVORE S MARASOM, ŠABANOM I BATARELOM

02.07.2013.


Nakon povratka s priprema u Zreču stručni stožer Slavena Belupa, kako su u klubu najavili odlučio je smanjiti broj igrača za novu prvenstvenu sezonu, odnosno raskinuti ugovore s onima na koje više ne računa.Tako su sporazumno raskinuti ugovori s lijevim bočnim Alenom Marasom (31), koji je prije nekoliko godina u naš klub došao iz Hrvatskog dragovoljca i napadačem Martinom Šabanom (26), koji je prije godinu i pol stigao iz Pomorca (Kostrena). Obojica su oslobođeni svih obveza u koprivničkom prvoligašu i sa slobodnom dokumentacijom mogu potražiti novu sredinu.Novi klub bez ikakvih obveza prema farmaceutima može potražiti i Ante Batarelo (29), koji je u Slaven Belupo došao prije godinu dana iz pulske Istre 1961.– Kao i svake pripreme, pa tako i ove u Sloveniji bile su test za svakog našeg igrača. Pripremne utakmice i naravno treninzi pokazali su da neki od njih nisu ispunili naša očekivanja i zahvalili smo im se na daljnjoj suradnji – kratko je rekao sportski direktor kluba Roman Sović.