SLAVEN BELUPO RASKINUO S JURAKIĆEM

16.02.2012.


Slaven Belupo i napadač Ivica Jurakić koji je u naš klub došao iz zagrebačkog HAŠK-a jučer su sporazumno raskinuli ugovornu obvezu.

Jurakić je nakon operacije koljena i dugotrajne rehabilitacije odbio proljetni dio prvenstva provesti na posudbi kod trećeligaša Koprivnice s kojim Slaven Belupo ima sporazum o suradnji, tako da mu je ponuđen raskid ugovora što je i prihvatio.

Jurakić je slobodan igrač koji ima svu potrebnu dokumentaciju za novu registraciju i najvjerojatnije će pristupiti Međimurju, iako navodno ima ponude još nekoliko drugoligaških klubova.

Jurakiću smo nastojali pružiti priliku da se igrajući proljetni dio prvenstva za trećeligaša Koprivnicu vrati u dobru formu i u ljetnom prijelaznom roku vrati u naš klub, ako ćemo biti zadovoljni s njegovim igrama u Koprivnici. On je naš prijedlog odbio i mi smo mu dali sporazumni raskid, tako da je ta priča za Slaven Belupo završena – rekao je sportski direktor našeg kluba Roman Sović.