Slaven Belupo prvu prijateljsku utakmicu igra protiv Kaposvara

19.06.2019.


Nogometaši Slaven Belupa u prva su dva dana priprema odradili tri zahtjevna treninga, a današnji dan donosi im još jedan dupli, jutarnji i popodnevni, program. Od samog starta priprema krenulo se s jakim treninzima, a trenera Ivicu Sertića i njegov stručni stožer posebno veseli maksimalan angažman i koncentracija igrača u prva tri treninga. Slavenaši će ovaj i idući tjedan trenirati u Koprivnici, na Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš, na Gradskim bazenima te na trim stazi u Crnoj Gori. Prvi dio priprema zaključit će utakmicom u petak, 28. lipnja, protiv Kaposvara.

Mađarski klub koji je prošle godine bio drugi u Drugoj ligi i tako osigurao promociju u najviši rang bit će prvi test za našu momčad na ovim pripremama. Utakmica će se u Kaposvaru igrati s početkom u 18 sati, a trener Sertić pružit će priliku svim svojim igračima. Slavenašima će uslijediti slobodna subota i nedjelja, dok će se u ponedjeljak uputiti u Sloveniju na dvotjedne pripreme na Rogli i u Zreču.