Slaven Belupo protiv Intera u 17:30: “Koprivničanci, navijači Slaven Belupa i Podravke, zaslužuju biti dijelom oba događaja”

06.09.2018.


Nogometaši Slaven Belupa igrat će u subotu na Gradskom stadionu Ivan Kušek Apaš zaostalu utakmicu 4. kola Hrvatski Telekom Prve lige protiv Intera iz Zaprešića. Utakmica se prvotno trebala igrati u 20 sati, ali je pravovremenom reakcijom ljudi iz kluba pomaknuta dva i pol sata ranije, odnosno, igrat će se s početkom u 17:30.

– Dva najveća koprivnička sportska brenda ovog vikenda igraju vrlo važne utakmice. Naš Slaven će protiv Intera tražiti tri bitna boda, dok će Rukometni klub Podravka tražiti put do Lige prvakinja. S obzirom na to da će se rukometna utakmica igrati s početkom u 19:30, a da se naša trebala igrati u 20:00, sasvim logično je bilo da učinimo sve u našoj moći i da pomaknemo utakmicu na raniji termin. Koprivničanci, navijači Slaven Belupa i Podravke, zaslužuju biti dijelom oba događaja – objasnio je direktor kluba Zvonimir Šimunović.

Vidimo se na stadionu u 17:30 i u dvorani u 19:30!