SLAVEN BELUPO – PRIMORJE 2:0

22.01.2009.


SLAVEN BELUPO: Pelin, Purić (od 73. Rogulj), Kokalović, Maras, Čaval (od 73. Lapić), Poldrugač (od 76. Gregurina), Šafarić (od 76. Jakšinić), Bilen (od 76. Delić), Jajalo (od 65. Dvorneković), Kresinger (od 62. Poredski), Vručina (od 58. Jurić).

Trener: Mile Petković.

PRIMORJE: Nenezić (od 46. Milič), Krstič (od 73. Džuzdanović), Blagus (od 76. Mehanović), Ostojič, Cvijanović, Teinovič (od 53. Kalin), Klepczarek, Panikvar (od 67. Horvat), Selimi (od 57. Rafael), Marjanovič, Milenković (od 65. Vidmar).

Trener: Vjekoslav Lokica.

Sudac: Siniša Komlenić (Medulin).

Strijelci: 1:0 Bilen (7), 2:0 Purić (54).

Slaven Belupo pobijedio je slovenskog prvoligaša Primorje iz Ajdovščine u prijateljskoj utakmici odigranoj u četvrtak u Medulinu. Naša momčad je do pobjede došla dobrom i sigurnom igrom, a pogotke su postigli Mario Bilen u 7. minuti te Vedran Purić u 54. minuti. Uz dva postignuta pogotka, Slaven Belupo stvorio je još nekoliko izglednih prilika.
U posljednjoj prijateljskoj utakmici na pripremama u Medulinu, naša momčad će u subotu igrati s hrvatskim drugoligašem Istrom 1961 iz Pule.