Slaven Belupo predstavio novi autobus

23.07.2019.


Nogometni klub Slaven Belupo danas je predstavio svoj novi klupski autobus. U suradnji s tvrtkom Čazmatrans Promet d.o.o., poduzećem za cestovni prijevoz putnika i robe s dugogodišnjom tradicijom, Slaven je dobio bus čiji je cijeli eksterijer u bojama kluba. Autobus marke Mercedes model Travego Tourismo 15RHD odiše udobnošću koja će olakšati našim nogometašima dugačka putovanja.

– Suradnja Čazmatransa i Slaven Belupa je uspješna i dugogodišnja, a ovo je još samo jedan korak naprijed u istoj. Iznimno smo zadovoljni i sretni što surađujemo na ovoj razini i nadam se da ćemo tako nastaviti i u budućnosti. Autobus je zaista prekrasan, kako iznutra tako i izvana, i sigurno će našim nogometašima omogućiti da se osjećaju odlično na svim putovanjima – rekao je direktor Slaven Belupa Zvonimir Šimunović.