SLAVEN BELUPO POTPUNO SPREMAN DOČEKUJE DINAMO

13.10.2016.


U petak u Koprivnici gostuje Dinamo, najtrofejniji hrvatski prvoligaš koji u središtu Podravine uvijek izaziva najveću pozornost, tako da se na Gradskom stadionu očekuje ispunjena tribina do posljednjeg mjesta.
Modre će u sklopu 12. prvenstvenog kola dočekati sve bolji Slaven Belupo koji je u prva dva kola druge četvrtine natjecanja ostao nepobijeđen u gostima kod Inter Zaprešića i vinkovačke Cibalie.
Prvoligašku stanku smo iskoristili za analizu do sada učinjenog i za utakmicu s Dinamom koji je za nas kao i svaki drugi suparnik, iako je riječ o klubu koji ima najveći broj kvalitetnih igrača. Uvjeren sam, da će naša ekipa dati sve od sebe, dobro se predstaviti i pokazati da nije bez izgleda. Očekujem kvalitetan susret i nadam se dobrom rezultatu – kazao je trener Slavena Belupa Željko Kopić i dodao:
Početnu jedanaestoricu odredit ću nakon posljednjeg treninga jer je nekoliko igrača pod upitnikom zbog ozljeda. Nalazimo se u dobrom stanju i zaista smo spremni za ogled sa Zagrepčanima. Idemo dati sve od sebe a kako će biti vidjet će se nakon susreta – rekao je između ostalog Željko Kopić, dok je kapetan naše momčadi Vedran Purić istaknuo:
S Dinamom moramo biti na maksimalnoj razini ako želimo do povoljnog rezultata, a posebno dobro trebamo igrati u obrani. Očekuje nas velika borba, Dinamo će sigurno biti motiviran jer mora stizati Rijeku. Vjerujem u dobru igru s kojom će i naši navijači biti zadovoljni – zaključio je Purić.

Kako je rekao tehnički direktor Robert Kerovec utakmica s Dinamom je povišenog rizika, očekuje se i veliki broj navijača zagrebačkog kluba, te se mole gledatelji da što ranije dođu na Gradski stadion i na vrijeme kupe ulaznice koje se već nalaze u pretprodaji.
Susret Slaven Belupo – Dinamo počet će u 18 sati, a vodit će ga splitska sudačka četvorka. Glavni je Duje Strukan, njegovi pomoćnici bit će Mario Pepur i Hrvoje Radić, dok je četvrti Goran Gabrilo. Delegat je Osječanin Ante Vučemilović.