SLAVEN BELUPO POSTIGAO SJAJAN USPJEH PLASMANOM U FINALE KUPA

05.04.2016.


Nakon velike pobjede i plasmana u finale Hrvatskog kupa u našem klubu sjajno je ozračje, a osobito je nakon pobjede s Rijekom bio zadovoljan trener Željko Kopić koji je primao čestitke i na konferenciji za novinare rekao:

Postigli smo veliki uspjeh, čestitke svim igračima, naša je pobjeda više nego zaslužena. Igrali smo odlično, znali smo što nas čeka i Rijeka jednostavno nije imala odgovor. Oduševljen sam ovim uspjehom kao i svi navijači našeg kluba – rekao je između ostalog na pressici Željko Kopić, dok je razočarani strateg Riječana Matjaž Kek dodao:

Što reći nakon ovako visokog poraza, pobijedila je bolja ekipa i nemam ništa dodati. Slaven Belupo je pokazao koliko vrijedi i znali su što žele. Razočaran sam igrom i naravno rezultatom, jer sam očekivao da ćemo mi biti finalisti. Čestitke Slavenu Belupu na zasluženoj pobjedi – zaključio je Kek.