Slaven Belupo poražen od Varaždina u prijateljskoj utakmici

25.07.2021.


Nogometaši Slaven Belupa, oni koji su u jučerašnjoj utakmici s Lokomotivom imali manju minutažu ili ju nisu imali i nekolicina juniora, jutros su u Cvetkovcu odigrali prijateljsku utakmicu s Varaždinom. Gosti su slavili rezultatom 0:3, a pogotke su u drugom poluvrenu postigli Vuk, Vugrinec i Belvar.

Prijateljska utakmica

Cvetkovec, Stari breg, 25.7.2021.

Slaven Belupo – Varaždin 0:3

NK Slaven Belupo: Marković (od 46. Sušak) – Helvnjak, van Bruggen, Soldo – Bosec (od 46. Bajrić), Kocijan (od 60. Petričić), Srbljinović, Gamarra – Mlinarić (od 46. Mađarić) – Knoll, Hadžić. Trener: Dean Klafurić.

NK Varaždin: Zelenika – Horvat, Senić, Stolnik, Mekić – Kolarić, Postonjski, Djou, Vuk – Šego, Topić. Još su igrali: Šteko, Grgec, Mezga, Vugrinec, Crnčec, Posavec, Elezi, Belvar. Trener: Mario Carević.