Nogometaši Slaven Belupa poraženi od Rudeša u prijateljskoj utakmici

08.09.2019.


Nogometaši Slaven Belupa jučer su u prijateljskoj utakmici izgubili od Rudeša. Na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš Zagrepčani su protiv slavili rezultatom 0:1.

Trener Ivica Sertić zaigrao je s tri igrača u obrani, a po prvi puta je u dresu Slavena zaigrao i novopridošli Jin Koh. Bolja je bila naša momčad tijekom cijele utakmice, ali nije uspijevala pronaći put do mreže gostiju. Promašene prilike i nekoliko propuštenih dobrih situacija gosti su iskoristili preko Mrkonjića u 79. minuti i stigli do, pokazalo se kasnije, konačnih 0:1.

Uoči prvenstvene utakmice s Interom u Zaprešiću naši će nogometaši odigrati još jednu prijateljsku utakmicu. U utorak će uveličati svojim gostovanjem stoti rođendan Podravine iz Ludbrega. Susret će se igrati s početkom u 17 sati.

Koprivnica, Gradski stadion Ivan Kušek – Apaš – Prijateljska utakmica

NK Slaven Belupo – NK Rudeš 0:1

NK Slaven Belupo: Ježina, Karamarko, Nowak, Mikulić, Iharoš, Glavčić, Paracki, Bačelić Grgić, Delić, Lima, Krstanović. Još su igrali: Koh, Goda, Lulić, Hlevnjak, Ejupi. Trener: Ivica Sertić.

NK Rudeš: Banić, Burić, Manenica, Aliyu, Mesarić, Zougrana, Šuto, Prpić, Gorupec, Amoateng, Jurić. Klupa: Marić, Raguž, Radas, Arshakin, Tominac, Kćira, Špoljarić, Erik, Brekalo, Mrkonjić. Trener: Mirko Labrović.