SLAVEN BELUPO POBIJEDIO ISTRU I PROPUSTIO ZABITI JOŠ NEKOLIKO GOLOVA

14.05.2018.


Naša momčad nije se dala iznenaditi u susretu pretposljednjeg prvoligaškog kola s Istrom koju je svladala 1:0 i osvojila sva tri boda.
Zasluženo smo pobijedili, imali smo niz prigoda i za uvjerljiviji rezultat jer smo propustili nekoliko sjajnih šansi. Iako smo ostvarili uspjeh mislim da moramo biti koncentriraniji u završnici, jer samo tako možemo imati bolju realizaciju – istaknuo je nakon utakmice s Puljanima trener Slavena Belupa Tomislav Ivković i nastavio:
Drago mi je što je Pejić postigao pobjednički pogodak koji je inače mnogo radi na treninzima i na kojima nastoji biti maksimalno odgovoran. U posljednjem kolu opet smo domaćini i to Osijeku koji je u Splitu odigrao jednu odličnu utakmicu i pokazao da ima vrlo visoku kvalitetu. Neće biti lako njima, niti nama no očekujem vrlo dobru igru i naravno pobjednički rezultat – zaključio je Tomislav Ivković.