SLAVEN BELUPO OTPUTOVAO U ŠIBENIK

19.11.2010.


Nogometaši Slavena Belupa danas poslije podne otputovali su u Šibenik, gdje će u subotu u 16 sati odmjeriti snage s domaćim prvoligašem u nastavku drugog dijela prvenstva.
Farmaceuti vjeruju da će se iz Šibenika, kao i u prošlom kolu iz Osijeka vratiti nepobijeđeni.
Bit će to šesta utakmica za redom u kojoj se nadamo da nećemo biti poraženi. Naša je forma u usponu što smo pokazali i u Osijeku, gdje je malo nedostajalo da se vratimo s punim plijenom, a ne samo s bodom. Šibenčani su posljednjim nastupima također pokazali kvalitetu, međutim mi im se možemo suprotstaviti, iako ćemo igrati na njihovom terenu. Neće biti promjena u momčadi, jer će u Šibeniku istrčati isti sastav koji je krenuo i u Osijeku. Naš najveći problem je realizacija i mislim da je vrijeme, da u susretu sa Šibenčanima krenemo s postizanjem pogodaka – rekao je Mile Petković, trener Slavena Belupa.