SLAVEN BELUPO OTPUTOVAO NA PRIPREME U SLOVENIJU

22.06.2015.


Nakon današnjeg prijepodnevnog treninga nogometaši Slavena Belupa otputovali na Roglu gdje će nastaviti s pripremama za novu prvenstvenu sezonu.
Farmaceuti će u Sloveniji boraviti sljedećih osam dana te uz dva treninga dnevno odigrati prijateljsku utakmicu (27. lipnja) sa slovenskim prvoligašem Krkom iz Novog Mesta.
S Krkom ćemo igrati u Slovenskim Konjicama (2×75 minuta) gdje ćemo još jednom isprobati sve igrače koji se nalaze na pripremama – kazao je trener našeg kluba Željko Kopić i dodao:
Zadovoljan sam dosadašnjim dijelom priprema, ispunili smo sve predviđeno, a igrači su jako dobro podnijeli napore koji su se najviše temeljili na tjelesnoj pripremljenosti. Odigrali smo dvije prijateljske utakmice na kojima je dosta toga bilo dobro, ali smo isto tako vidjeli i određene nedostatke koje ćemo morati što prije otkloniti. Na Rogli će se još više toga iskristalizirati i nakon slovenskih priprema bit će poznata imena koja će kandidirati za novu natjecateljsku sezonu – istaknuo je Željko Kopić.
Na Roglu su otputovali sljedeći igrači: Matjaž Rozman, Dominik Picak, Antun Marković (vratari), Ljuban Crepulja, Muzafer Ejupi, Filip Mihaljević, Petar Brlek, Goran Paracki, David Arap, Mateas Delić, Vedran Purić, Mario Gregurina, Nikola Jambor, Sandi Križman, Špiro Peričić, Petar Lela, Filip Ozobić, Marko Martinaga, Hrvoje Barišić, Tomislav Mikulić, Nejc Potokar, Luka Sminderovac, Marko Marciuš, Stjepan Oštrek, Vinko Međimorec, Gordan Barić, Nino Brcković.
Uz glavnog trener Željka Kopića u stručnom stožeru se nalaze: Zlatko Bašić, Goran Mikolaj, Ivica Sertić (pomoćnici), Branko Bali, Mario Hontić (treneri vratara), Dražen Papac, Darjan Tomašić (fizioterapeuti), Ivan Hendeković (ekonom).