SLAVEN BELUPO OTPUTOVAO NA PRIPREME U MALI LOŠINJ

09.01.2015.


Danas rano ujutro nogometaši Slavena Belupa krenuli su na jednotjedne pripreme u Mali Lošinj gdje će boraviti do 15. siječnja.

Stručni stožer predvođen glavnim trenerom Antom Čačićem na lošinjske pripreme poveo je sve igrače koji su krenuli s treninzima na Gradskom stadionu, a danas bi im se trebao priključiti i Edson koji nešto kasni iz Brazila zbog problema u zrakoplovnom prometu.

Vježbanja u Malom Lošinju na nekoliko dana bit će oslobođeni vratar Ivan Kardum koji je lakše ozlijeđen na prvom treningu u sudaru s Matom Grgićem i Petar Mišić koji je dobio virozu.

Farmaceuti će u Lošinju nastaviti s tjelesnim pripremama s kojima su krenuli u Koprivnici kako bi što spremniji dočekali proljetni dio prvenstva koje će startati 8. veljače i u kojem ih očekuje 17 prvoligaških utakmica.