Slaven Belupo otkazao pripreme u Medulinu

08.01.2022.


Slaven Belupo je drugi dio priprema za proljetni dio prvenstva, od 10. do 22. siječnja, trebao odraditi u istarskom Medulinu, ali je isti zbog pojave COVID-19 virusa u klubu otkazan. Ukupno je sedam igrača i članova stručnog stožera zaraženo te će naša momčad s pripremama nastaviti u Koprivnici.

– Situacija je takva kakva je i morali smo se prilagoditi istoj. Reagirali smo u skladu s preporukom naših doktorica u Gradskoj bolnici kojima se ovim putem zahvaljujem na susretljivosti. Nastavljamo s planom i programom koji smo imali, samo u Koprivnici, kako bismo što spremniji dočekali start prvenstva i utakmicu s Osijekom – rekao je trener naše momčadi Zoran Zekić.

Naša momčad od ponedjeljka nastavlja s treninzima uz pridržavanje epidemioloških mjera, a prijateljske utakmice bit će dogovorene u idućim danima.