SLAVEN BELUPO ODRŽAO GODIŠNJU SKUPŠTINU

29.12.2016.


Jučer navečer održana je izvanredna sjednica skupštine našega kluba na kojoj je njegov predsjednik Hrvoje Kolarić najavio nekoliko osnovnih ciljeva u proljetnoj sezoni: osvajanje šestog mjesta i više, afirmaciju mladih igrača, veći broj sponzora i dr.
Kad je riječ o planiranim prihodima za 2017. godinu predsjednik kluba je istaknuo da će oni biti oko 15,4 milijuna kuna, a rashodi oko 15,3 milijuna.
Ujedno je najavio kako je za sljedeću godinu u planu izrada projektne dokumentacije za izgradnju nogometnog kampa, koji itekako nedostaje koprivničkom prvoligašu.
Istaknuo je također da će se Slaven Belupo nakon završetka aktualne sezone u ljetnom prijelaznom roku nastojati igrački pojačati kako bi se u sljedećem prvenstvenom natjecanju borio za europski plasman.