Slaven Belupo odmjerit će snage s ukrajinskom Vorsklom, “Najvažnije je da pružimo svoj trenutni maksimum”

10.07.2018.


Nogometaši Slaven Belupa danas pred sobom imaju dvostruki program: ujutro će pod paskom trenera Tomislava Ivkovića i njegovog stručnog stožera odraditi trening, a popodne će igrati svoju četvrtu prijateljsku utakmicu ovih priprema. Slavenaši će u slovenskom Rogatecu odmjeriti snage s ukrajinskom Vorsklom, momčadi koja je prošlo prvenstvo završila na trećem mjestu gledajući u leđa Shakhtaru i Dynamu iz Kijeva.

Podsjetimo u prve tri pripremne utakmice naša momčad upisala je tri pobjede. Miklinovec je svladala rezultatom 1:8, Mladost iz Preloga s 1:11, a rumunjsku Astru s 1:0. Jedini strijelac na toj utakmici bio je David Puclin.

– Osobno sam i više nego zadovoljan kako odrađujemo pripreme i koliko su one kvalitetne. S obzirom na količinu treninga i intenzitet kojim radimo, nemamo većih problema s umorom i to me veseli. Što se tiče današnje utakmice, najvažnije je da pružimo svoj trenutni maksimum i da se pridržavamo taktičkih zamisli trenera. Ostalo će doći – rekao nam je veznjak Slavena.

Današnja utakmica Slaven Belupa i Vorskle igrat će se u Rogatecu s početkom u 17 sati.