SLAVEN BELUPO OD NEDJELJE NA PRIPREMAMA U TURSKOJ

28.01.2007.


Prva momčad Slavena Belupa u nedjelju je otputovala na desetodnevne pripreme u tursko turističko središte Antalyju. Planiran je put autobusom iz Koprivnice do Ljubljane te potom zrakoplovom preko Istanbula do Antalyje. Za vrijeme boravka u Turskoj, naša će momčad odigrati i četiri pripremne utakmice. Suparnici su Ameri (Gruzija) 30. siječnja, Thun (Švicarska) 1. veljače, Metalist Harkov (Ukrajina) 3. veljače i AB Kopenhagen (Danska) 5. veljače. Za 7. veljače predviđen je povratak u Koprivnicu.

Na put su krenula 24 igrača: Jane Nikoloski, Robert Lisjak, Mihael Remenar, Petar Bošnjak, Marija Kristić, Ivan Radeljić, Dario Bodrušić, Dalibor Poldrugač, Danijel Radiček, Elvis Kokalović, Dejan Šomoci, Miljenko Mumlek, Željko Sopić, Stjepan Poljak, Tomislav Kelemen, Ivan Elez, Kruno Jambrušić, Srebrenko Posavec, Mateas Delić, Mato Jajalo, Marijo Dodik, Bojan Vručina, Dario Zahora i Krunoslav Prpić. Na put nije krenuo Pero Pejić, kojem je ponuđena posudba u drugoligaša Koprivnicu ili sporazumni raskid ugovora. U stručnom stožeru su trener Elvis Scoria, pomoćni trener Roy Ferenčina, trener vratara Branko Bali, fizioterapeuti Miroslav Jamnić i Marko Kresonja te ekonom Danijel Peti, a s ekipom će u Turskoj boraviti i direktor Slavena Belupa Robert Markulin, tehnički direktor Robert Kerovec i član Uprave Marin Pucar.