SLAVEN BELUPO OČEKUJE SIGURAN PROLAZ

25.10.2011.


U osmini finala Hrvatskoga nogometnog kupa Slaven Belupo u srijedu gostuje u Mladini kod drugoligaša Vinogradara.

Od farmaceuta se očekuje prolaz u nastavak natjecanja, iako je Vinogradar poznat kao domaćinska momčad koja u svom sastavu ima nekoliko vrlo dobrih igrača.

–       U Mladini nas čeka teška utakmica, jer je Vinogradar po meni među tri-četiri najbolja drugoligaša. U svojoj momčadi ima nekoliko prvoligaških igrača koji su vrlo iskusni i moramo biti jako oprezni. U njihovoj momčadi najopasniji su Tokić, koji je ljetos zamalo došao u naše redove, zatim Povrženić i Hrnčević, čije su kvalitete poznate iz Osijeka i Zagreba, a tu je i vratar Kahlina – kazao je Roy Ferenčina, trener Slavena Belupa i napomenuo:

–       Svjesni smo uloge favorita, jer mi smo prvoligaši i tako ćemo se postaviti. Naravno, da očekujemo prolaz u četvrtfinale u kojem će se igrati dvije utakmice. Nastupit ćemo u najjačem sastavu – rekao je trener Ferenčina.

U osmini finala Hrvatskoga nogometnog kupa danas se sastaju: HAŠK – Dinamo, Osijek – Radnik Sesvete, Varaždin – Istra, Rijeka – Inter i Zagreb – Split, dok sutra igraju: Vinogradar – Slaven Belupo, Rudeš – Cibalia i Hajduk – Karlovac.