SLAVEN BELUPO OČEKUJE POBJEDU SA ZAGREBOM ZA OVOSEZONSKI OPROŠTAJ OD SVOJIH NAVIJAČA

17.05.2013.


Naša se momčad u subotu na koprivničkom stadionu sa Zagrebom oprašta od prvenstvene sezone pred svojim navijačima u sklopu pretposljednjeg prvoligaškog kola.
Bit će to susret u kojem bi farmaceuti trebali pokazati svoje pravo lice i kvalitetnom igrom doći do tri nova boda. Iako su se “pjesnici” već oprostili od prvoligaškog društva trener Slavena Belupa Roman Sović svjestan je da našu momčad očekuje vrlo zahtjevna utakmica.
Zagreb nema što izgubiti, igrat će potpuno rasterećeno a takvi su suparnici uvijek najopasniji. Nema dvojbe da smo favoriti u sutrašnjem susreta, ali moramo biti vrlo oprezni i nastojati se predstaviti u najboljem izdanju. Ovog smo se tjedna pripremali upravo za ogled sa Zagrepčanima, imamo dobar izbor igrača jer se u momčad vraćaju Čanađija i Delić, a od standardnih igrača izostat će samo Purić koji se ozlijedio na treningu i na njega nećemo moći računati do kraja prvenstva – istaknuo je Roman Sović i nastavio:
Cilj nam je da se od naših navijača oprostimo pobjedom i donekle popravimo slabije proljetno izdanje u kojem smo imali problema s ozljedama ključnih igrača. S “pjesnicima” ćemo od samog početka krenuti u osvajanje bodova i uvjeren sam da ćemo na kraju u tome uspjeti. Pobjeda sa Zagrebom potrebna nam je i za konačni cilj – osvajanje šestog mjesta za koje se borimo zajedno s Istrom 1961 – rekao je između ostalog trener Slavena Belupa Roman Sović.
Utakmica Slaven Belupo – Zagreb igra se u 19 sati a vodit će je Marin Vidulin iz Kanfanara, dok će njegovi pomoćnici biti Robi Kezele iz Rijeke i Ivica Radošević iz Gospića. Četvrti sudac je Igor Križarić iz Čakovca, a delegat Damir Čilić iz Vinkovaca.